div id="site-title"> آژانس خبری تحلیلی آسمان بوکان
تازه های سایت :

شناسه مطلب / خبر: 4775
تاریخ انتشار : ۲۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۱
تعداد نظرات: ۰

بوکان، شهر صنعتی در استان آذربایجان غربی لقب گرفته است


جمال خسروی عصر روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری بوکان گفت: بسته اقتصادی دولت می تواند سرمایه در گردش آنها را تامین کرده و واحدهای تولیدی بی رمق را احیاء کند. وی یکی از اهداف این بسته های اقتصادی دولت را صیانت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان عنوان کرد و گفت: بسته اقتصادی دولت […]

جمال خسروی عصر روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری بوکان گفت: بسته اقتصادی دولت می تواند سرمایه در گردش آنها را تامین کرده و واحدهای تولیدی بی رمق را احیاء کند.

وی یکی از اهداف این بسته های اقتصادی دولت را صیانت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان عنوان کرد و گفت: بسته اقتصادی دولت در راستای حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران بوده و می تواند راهگشای خوبی برای حل مشکلات اقتصادی کشور باشد.81430899-6148626

 

 

خسروی شرایط اقتصادی کشور را در حال خروج از رکود خواند و اضافه کرد: مهار تورم، تقویت اعتماد بین بخش خصوصی و دولت، تلاش برای تسهیل شرایط سرمایه گذاری در کشور و رسیدن به رونق اقتصادی از جمله اقدامات و برنامه هایی است که دولت به صورت جدی آنها را دنبال می کند.

 

وی با اشاره به ظرفیت های بالقوه بوکان در بخش صنعت اظهار کرد: این شهرستان ظرفیت بالقوه ای در بخش صنعت داشته و در حال حاضر بوکان شهر صنعتی در استان آذربایجان غربی لقب گرفته است.

 

 

فرماندار بوکان در مورد اجرای طرح نظام سلامت و تاثیر آن در جامعه نیز گفت: با نظرسنجی هایی که صورت گرفته است ۷۰ درصد مردم از اجرای این طرح رضایت کامل دارند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان این شهرستان باید گفتمان امید و نشاط را در جامعه نهادینه کنند اضافه کرد: تقویت امید و نشاط در دل مردم با انجام کارهای عمرانی، فرهنگی و اجتماعی می تواند در تزریق روحیه امید و نشاط در جامعه مثمرثمر واقع شده و مسولان باید در این راستا تلاش کنند.

وی با بیان اینکه القای ناتوانی در ارائه امورات اداری خلاف قانون و مقررات بوده و باید ازالقاء ادبیات ناامید کننده به شدت پرهیز شود گفت: در کنار توجه به این امر ، مسئولان باید از کارهای حاشیه ای و حاشیه سازی دوری کرده و دغدغه اصلی شان حل مشکلات مردم در راستای حفظ ارزش های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.

امام جمعه بوکان نیز در این جلسه افزود: دشمن شناسی باید اولویت نخست همه مسئولان و مردم باشد و اگر جامعه ای نتواند دشمن خود را بشناسد دشمنان در تمام لایه های آن جامعه نفوذ می کنند.

ماموستا عبدالرحمان خلیفه زاده گفت: بصیرت بخشی و ارتقای بینش سیاسی مردم به ویژه مسئولان باعث می شود که دشمنان نتوانند در میان ما رخنه ایجاد کنند.

 

وی از مسئولان خواست در خدمات رسانی و حل مشکلات مردم تمام تلاش و جدیت خود را بکار گیرند.


انتهای خبر / 014775501 / آژانس خبری تحلیلی بوکان   100 درجه کلوب فیـس نما دربالاترین منتشرکنید توییت کنید در صفحه فیس بوک خود منتشر کنید Yahoo Buzz Live favorites Share On FriendFeed! Google bookmarks


  قابل توجه بازدیدکنندگان :
 • نظرات حداقل بعداز ٢٤ ساعت تائید خواهندشد، ھمچنین واردکردن ای میل اجباری نیست.
 • آسمان بوکان نظراتی که مغایر با قوانین کشورمان باشد هیچگاه تائید و منتشر نخواهد کرد نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار می گيرد.
 • تمامی مسئولیت نظر برعهده شما می باشد و منتشرکردن آن به منزلەی تائید نظرشما از سوی سایت نمی باشد.

نظرات

 • http://madresesazi.com/

  http://madresesazi.com/

  http://madresesazi.com/

 •